UWAGA! Ten serwis uĹźywa cookies i podobnych technologii.

Strona korzysta z plikĂłw cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką PlikĂłw Cookies. MoĹźesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plikĂłw cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Aktualności

Trening strzelecki 2015

11 maja 2014 roku na strzelnicy w Piastowie, koledzy z naszego Koła brali udział w treningu strzeleckim, który jak co roku przybrał formę zawodów sportowych. W treningu wzięło udział 13 członków naszego Koła, 2 starzystów oraz 1 Kolega niezrzeszony.

Najlepszy wynik "ustzelił" Kol. Krajewski Przemysław który oddał a 53 celne strzały, kolejne miejsca na "pudle" przypadły Kol. Jasińskiemu Krzysztofowi oraz Kol. Trepkowskiemu Jackowi, którzy uzyskali wyniki 51 i 48 punktów. Puchar ufundowany przez prezesa Koła dla najlepszego zawodnika w konkurencji SKEET przypadł Kol. Wojciechowi Górskiemu który uzyskał wynik18 punktów. Tradycyjna nagroda "KULA W PŁOT" dla strzelca który ocalił najwiękrza ilość rzutków przypadła starzyście, Kol. Markowi Beliniakowi.

Po zaciętej rywalizacji, wszyscy Koledzy, goście oraz zespół sędziowski, rozpoczeli wspólne grilowanie.

Wyniki Końcowe po zakończeniu treningu:

1. Kol. Krajewski Przemysław.........53
2. Kol. Jasiński Krzysztof................51
3. Kol. Trepkowski Jacek..............48
4. Kol. Kołacz Stefan....................47
5. Kol. GĂłrski Wojciech.................42
6. Kol. Maciak Marek ...................40
7. Kol. Rup Sławosz ....................37
Kol. Golianek Krzysztof ............37
8. Kol. Gietka Bartłomiej ..............36
9. Kol. Czarnecki Grzegorz ..........32
10. Kol. Ostrowski Marek ..............30
11. Kol. Gietka Grzegorz ...............25
12. Kol. WiewiĂłr Marcin ................22
Kol. Krajewski Arkadiusz ..........22
13. Kol. Beliniak Marek ..................21

Kolega Górski Łukasz brał udział w strzelaniu jednak nie był klasyfikowany, uzyskał wynik 41 pkt.

Darz BĂłr